Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Innowacyjna usługa w gminie Mały Płock

Mieszkańcy z gminy Mały Płock będą dostawać smsy z informacjami od strażaków. Tamtejsza Straż Pożarna dostała unijną dotację na uruchomienie informatycznego systemu komunikacji za pośrednictwem telefonów komórkowych. Za unijne pieniądze powstanie specjalna strona internetowa, na której mieszkańcy będą mogli się zarejestrować oraz system powiadamiania o wydarzeniach dotyczących życia lokalnej społeczności.

Jak mówi sekretarz Gminy Mały Płock - Sławomir Gromadzki - będą to np.: informacje dotyczące obrad sesji, wypadków, a nawet przypomnienia i prośby o utrzymywanie porządku. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu wszelkie informacje i komunikaty mają docierać o wiele szybciej i to bezpośrednio do wszystkich mieszkańców. Smsy, a w przyszłości również i mmsy, będą wysyłane za darmo. Realizacja projektu rozpocznie się w styczniu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę