Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.powiatlomzynski.pl

Młodzież wyjeżdża do Niemiec

Trwająca 5 lat współpraca Powiatu Łomżyńskiego z Powiatem Dingolfing-Landau z Bawarii nabiera tempa. W dniu 3 czerwca br. do Niemiec wyjeżdża już po raz czwarty młodzież z naszego powiatu. 15-osobowa grupa młodzieży m.in. z Zespołu Szkół w Marianowie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Jedwabnem oraz Gimnazjum w Śniadowie i Wiźnie będzie przebywała w zaprzyjaźnionym powiecie w dniach 4-11 czerwca 2004 roku.

Program tegorocznej wymiany młodzieży pod hasłem „Rękami i nogami…” jest bardzo ciekawy. Obejmuje m.in. zwiedzanie ciekawych miejsc w Bawarii jak również elementy czynnego wypoczynku oraz wspólna organizacja i przygotowywanie poszczególnych punktów programu.

Po raz pierwszy w tym roku współpraca między powiatami została rozszerzona o praktyki zawodowe dla uczniów Zespołu Szkół w Marianowie na terenie Powiatu Dingolfing-Landau. Wraz z grupą młodzieży na praktyki do Niemiec wyjeżdża 9 uczniów z Marianowa. Młodzież będzie odbywała praktyki w prywatnych gospodarstwach prowadzących produkcję roślinną i zwierzęcą przez 6 tygodni. Koszty pobytu, zakwaterowania i wyżywienia pokrywa strona niemiecka.

Rozwijająca się wymiana młodzieży oraz zorganizowanie praktyk dla uczniów z naszego powiatu jest przejawem intensyfikacji kontaktów między Powiatem Łomżyńskim a Powiatem Dingolfing-Landau w obliczu jubileuszu 5-lecia partnerskiej współpracy.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę