Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Prokuratorskie zarzuty dla radziców zatrutych dzieci

Prokuratura Łomżyńska skierowała do sadu akt oskarżenia w sprawie dziewczynek które zatruły się środkiem do mycia dojarek. Zarzut niedostatecznej opieki nad dziećmi postawiła łomżyńska prokuratura rodzicom, których dwie córki zatruły się w ubiegłym roku środkiem do dezynfekcji urządzeń udojowych. Jako pierwsza trafiła do szpitala trzyletnia Aleksandra, która napiła się płynu znalezionego w zabudowaniach gospodarczych, kilka dni później w podobnych okolicznościach zatruła się jej sześcioletnia siostra- Joasia.

Młodsza z dziewczynek zmarła w białostockim szpitalu i prokuratura prowadzi w tej sprawie oddzielne postępowanie, bowiem zachodzi podejrzenie błędu w sztuce lekarskiej, strasza po rekonwalescencji w Centrum Zdrowia Dziecka wróciła już do domu. Ze względu na to, że wypadki w gospodarstwie Celiny i Antoniego P. dotknęły także ich samych, prokurator złozył wniosek o ukaranie ich w zawieszeniu. Uznał, że dla matki wystarczająca kara będzie 3 miesiące pozbawienia wolności, dla ojca- sześciu, w obu przypadkach w zawieszeniu na dwa lata.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę