Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Waldemar Kurpiewski nowym dyrektorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży

Waldemar Kurpiewski odebrał dziś z rąk wiceministra Mirosława Orzechowskiego nominację na dyrektora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży. Nowy dyrektor zgodził się ze swoją poprzedniczką, która porównała tę instytucję z rozpędzonym pociągiem i stwierdził, że obecnie "pociąg ów dostał nowego maszynistę" i "napędzany będzie innym paliwem".

Dyrektor Kurpiewski uważa, że przed kierowaną przez niego placówką będą pojawiały się wciąż nowe wyzwania i w ich przyjmowaniu liczy przede wszystkim na zespół pracowników OKE, których kwalifikacje ocenia bardzo wysoko.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę