Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: doniesienie o nierzetelności przewodniczącego rady

Główne zdjęcie
Maciej Głaz

Prezydent Łomży skierował do prokuratury doniesienie o prawdopodobieństwie nierzetelnego oświadczenia majątkowego złożonego przez przewodniczącego rady miejskiej w poprzedniej kadencji - obecnego wiceprzewodniczącego. Zdaniem prezydenta, w oświadczeniu, które przesłał mu wojewoda podlaski, zabrakło informacji o zobowiązaniach majątkowych składającego je radnego. Sam zainteresowany twierdzi, że sprawa ta została wyjaśniona już w Urzędzie Kontroli Skarbowej. Jednak stamtąd także trafiło do prokuratury doniesienie o nieprawidłowosciach w oświadczeniu tego samego radnego.

Prokuratura rejonowa w Łomży zwróciła sie do prokuratury okręgowej o wyłączenie jej z tego postępowania.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę