Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nie klubowo ale .. DANCEHALL HIP HOP DAY

Dj Trakmajster and MC'S Mercedesu - 9.12.2006 - Klub Atom. Start o 20.00

Soundsystem Mercedresu/ Dj Trakmajster to imprezowa mieszanka charakterystycznego głosu Mc oraz miksów djskich na najwyższym poziomie. Dj i Mc współpracują razem nad stworzeniem odpowiedniej atmosfery, dzięki której każdy klub zamienia się w gorącą plażę na której rytm życia wyznacza mocny dancehallowo-hiphopowy bit.

Mercedresu to znany z ogromnej charyzmy jeden z mcs wchodzących w skład zespołu Północ-Centrum-Południe. Jego styl to melodyczny flow
utrzymanay w konwencji dancehall. W połowie lat 90-tych nagrywał i współpracował z jednym z pierwszych krakowskich składów  hip-hopowych CNB (Czarno Na Białym). Gdy na początku 2000 roku doszło do rozłamu ekipy CNB - Mercedresu jako jedna z pierwszych osób w Polsce zafascynował się mało znanym w tych czasach gatunkiem czarnej muzyki, jakim jest ragga - dancehall.  Na scenie obecny jest od kilku lat i ma na swoim koncie koncerty supportujące m.in. takich wykonawców jak Das Efx (Kraków 2001), Alkoholiks (Gdańsk 2004), Beatnuts (Warszawa 2005), jednak największym sukcesem koncertowym Mercedresa był występ przed Sean Paul'em (Sopot 2005).

Dotychczas Mercedresu nagrywał razem z: Intoksynator (Wielkie Hity 2001), Fu (Raptowne Realia 2004), PCP (PCP 2004), Bez Cenzury (Klasyk 2006). Obcenie w telewizjach muzycznych emitowane są teledyski z udziałem Mercedresu, są to: Fu feat. Mercedresu "Raptowne Realia", Północ Centrum Południe "Uciuany Giecik" oraz Bez Cenzury "Przesiąknięci Dźwiękiem"

Dj Trakmajster obecny jest na scenie od 98 roku. Od tego momentu zagrał setki imprez na terenie całej Polski. Jego repertuar opiera się na energetycznych pro tanecznych hip-hopowych brzmieniach do których „wplata” gorącą jamajską muzykę dancehall.  W swoich setach często także sięga do szalonych, funkującyh lat 70tych. Trakmajster działając w ramach ITF/ IDA Polska, ojest promotorem „turntablismu” (sztuka użytkowania gramofonu jako instrumentu muzycznego) w Polsce. Do tej pory grał na imprezach z udziałem takich Artystów jak: Dj Cut Killer (Fr), Das Efx (Usa), Blak Twang (UK), Tony Vegas (UK), Kid Fresh (GER), Wwo, Slums Attack, Fisz, Kasta, Grammatik, Ostr, Krime.

SoundSystem Mercedresu & Dj Trakmajster grał m.in. w takich miejscach: Kraków (Panorama), Katowice (Mega Club), Chorzów  (Bauns Shake), Częstochowa (Iguana, Rura), Gdańsk (Cobe), Olsztyn (Kortowiada), Białystok (Gwint), Rzeszów (Index), Jasło (Europa)  Radom (Katakumby), Warszawa (Punkt), Tarnów (Grawitacja)

 

NFO:

data: 9.12.2006 sobota
godzina: 20.00
miejsce: klub ATOM
dj:
SALA GÓRNA: Mercedresu, Dj Trakmajster,VENEZUELA
SALA DOLNA: MASTER,BOLEK

wjazd: DO 21 PANIE GRATIS
PO 21: PANIE 5zl
PANOWIE 10zl

 

Patronem imprezy jest serwis Klubowa - klubowa.4lomza.pl  

Bartosz Klepacki
pon, 04 grudnia 2006 18:43
Data ostatniej edycji: pt, 08 grudnia 2006 17:31:06

 
klubowa
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę