Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Piniol @ Yam Caffe

Skrzypki, klawisze i dobry klubowy beat jednym słowem Piniol @ YC


Dominik Bieńczycki - skrzypce, instr. klawiszowe, kompozytor, aranżer.

Urodził się 6 września 1975 r. w Siemianowicach Śląskich. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Jako muzyk sesyjny ma na koncie współpracę z: Energy Drink, Szwagierkolaska, Tomasz Szwed, Irena Santor, Krzesimir Dębski, Anna Jurksztowicz, De Press, Turnioki, Wojtek Mrozek, Debet, Phoney Romeos, Trio De Janeiro, After Action (CZ), Slaves Of Blues, Efendi Zebu (z Piotrem Rachoniem), Szy-szy Kaan, Bolesław Rawski,

Występuje również na imprezach klubowych razem między innymi z DJ Martin Krause, DJ Martee, Teddy Cool, Puffy, Luca-Gatto.Interesuje się inżynierią dźwięku, programowaniem syntezatorów, (napisał pracę magisterską o zasadzie działania i budowie syntezatorów analogowych). Jest fanem lotnictwa i symulatorów lotniczych a także gier FPP. W wolnych chwilach spędza czas na rowerze, nartach, rolkach, pływaniu i siłowni.

 
klubowa
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę