Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Dirty Disco @ Yam Caffe with WINDMILL (milch/ b4n) 17 maja

Dirty Disco @ Yam Caffe with WINDMILL (milch/ b4n) . sobota 17 maja

DIRTY DISCO

Windmill & Shaonarez ( YC rsdnt)


Windmill ( Milch/ B4N ) (Warszawa)
Jego przygoda z muzyką zaczęła się w 2004 roku. Windmill prezentuje oryginalną mieszankę współczesnej muzyki elektronicznej. W swoich setach porusza się po najróżniejszych stylach, co bardzo przypadło do gustu warszawskiej publice. Najczęściej można usłyszeć w nich elementy funk, elektro/progressive i minimal. Czerpiąc inspiracje z różnych gatunków muzycznych, wypracował swój własny, niepowtarzalny styl na bardzo wysokim poziomie.
Eksperymenty i mieszanie różnych gatunków są jego główną domeną.

Windmill zostaje doceniony przez warszawskich klubowiczów i już w 2004 roku zaczyna grać w takich klubach jak: Tomba-Tomba, Tiger-Club, Zoo, Luzztro, Barbie Bar, Lemon, Klatka, Piekarnia. W między czasie zaczyna również rezydować w klubie Jezioro Łabędzie. Po pół roku Windmill rozpoczyna wpółpracę z dwiema agencjami promocyjno - bookingowymi: Chilli-promotion i Djs.pl. W związku z wolnym rozwojem agencji postanawia zadbać sam o swoją karierę.

Obecnie jest rezydentem jednego z najbardziej ekskluzywnych klubów w stolicy: Milch Club, oraz legendarnego już klubu Luzztro.

Najczęściej w Warszawie można go usłyszeć w takich miejscach jak: Milch Club, Club Hotl, Luzztro, Tomba-Tomba, Organza, Zoo, Piekarnia...

Miejsca w których grywał poza Warszawą to: Infiniti Music Bar (Bratyslava-Slovakia), Soho (Sopot), Mandarynka (Sopot), Oranżada (Lublin), Midgard (Kraków), Ręce i Nogi (Kraków), Ministerstwo (Kraków), Cień (Krakow), Rezydencja (Łódź), Rdza(Kraków)...

Jesienią 2007 roku Windmill oficjalnie dołącza do projektu Dj'skiego B4 The Night, prężnie rozwijającej się organizacji, organizującej eventy, które stały się już legendą w klubowym światku warszawskim i ogólnopolskim.

Grał na supporcie z takimi gwiazdami jak: Lutzenkirchen (Germany), Luke Brancaccio (GreatBritain) Eye Candy Twins (USA), Ricardo forns (Spain), Franco Fabi (Canada), Trevis (Italy), Tony Flexx (Netherlands), Tripmain (Czech Republic)...

 
klubowa
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę