Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Klub Atom Reaktywacja - 31.05.2008 - DJ Minner

Klub Atom wraca do korzeni. Już 31 maja, za deckami atomu staną: Dj Minner, Mike Wind, Quest Grand, Mark Neville, Martin Rowse, Venesuela, Maqu. Początek imprezy o 20.

Dj Minner:

Potocznie nazywany przez przyjaciół "Kundzio" przyszedł na świat w roku 1983 w miejscowości Ostrołęka. Już jako małe dziecko ukazywał rodzicom swój talent muzyczny (szczególnie grą na nerwach). Przez okres podstawówki dorastał w rytmach muzyki klubowej jaka to ogarniała szałem większość Niemiec. W latach 1996-1998 rozpoczął poszerzanie wiedzy muzycznej poprzez liczne kolekcjonowanie kaset magnetofonowych, płyt kompaktowych, nagrań wideo itp nośników. W 1998 roku kończy pomyślnie szkołę podstawową i postanawia kontynuować naukę w jednym z ostrołęckich liceów ekonomicznych. W tym okresie poznaje dużo ludzi z kręgu ostrołęckich DJi. Sam wielorotnie ma możliwość zagościć na imprezach okolicznościowych organizowanych przez znajomych. W roku 2000 pod wpływem zmieniających się trendów wraz z grupą znajomych postanawia założyć kapalę hip-hopową pod nazwą "Demagogia". W tym okresie przez ponad 6 miesięcy tworzy bity wkraczając w małą, domową produkcję. W momencie otrzymania dyplomu maturalnego postanawia przenieść się do Warszawy celem kontynuacji swojej kariery. Za sprawą starań i uprzejmości właścicieli jednego z warszawskich klubów otwiera się przed nim droga do szlifowania fachu. W 2006 roku zostaje Rezydentem Coco Clubu. W 2007 roku gra w klubach m.in w rodzinnej Ostrołęce, Mielnie, Manieczkach, Łodzi czy Warszawie. Od roku 2008 współzałożyciel agencji muzycznej Defence Agency. 

Kiedy: 31.05.2008
Gdzie: Klub Atom
Start: 20
Wstęp: 10 zł
Line up:
DJ Minner
Mike Wind
Quest Grand
Mark Neville
Martin Rowse
Venesuela
Maqu

Foto:
Bartosz Klepacki
so, 17 maja 2008 14:00
Data ostatniej edycji: pon, 19 maja 2008 20:38:05

 
klubowa
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę