Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Back to the old disco @ Amnesia

Pamiętacie szalone disco lat 80’s, 90’s ? Już w najbliższy weekend Club Amnesia zaprasza was w podróż do przeszłości. Począwszy od szalonych klimatów Savage i Italo Disco, po klubowy miszmasz XXI wieku. Amnesia wychodzi naprzeciw waszym oczekiwaniom i spełnia wasze prośby z minionych imprez.

9 i 10 maja to Wy decydujecie jak i przy jakiej muzyce się bawicie, a my spełniamy wasze muzyczne zachcianki.

Jedna impreza i dwie opcje cenowe.

15 zł – Standardowa wejściówka do klubu

35 zł – W ten weekend możecie do klubu wnieść własny alkohol. Każda osoba może wnieść 0,5L wódki. Przy barze otrzyma litr soku, i zestaw szklanek i kieliszków. Jest także możliwość schłodzenia alkoholu, a także podania go w formie drinków.

Uwaga. Ochrona przed wejściem do klubu będzie sprawdzać legalność pochodzenia alkoholu. Na butelkach musi być banderola!. Osoby z alkoholem budzącym wątpliwości nie zostaną wpuszczone do klubu.

Rezerwacji można dokonać pod nr (086)  216 42 47

Wszystkie rezerwacje należy potwierdzić osobiście najpóźniej na dwa dni przed imprezą.

Zostały ostatnie wolne miejsca.


 
klubowa
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę