Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

23.03 @ Klub Atom

W pierwszy dzień Świąt Wielkiej Nocy ( niedziela 23.03.08 ) w Łomżyńskim klubie ATOM wystąpi Hip – Hop’owy skład TRJADA. Tym koncertem zespół rozpoczyna swoje tour po klubach w całej Polsce. Już dziś w wielu stacjach radiowych w kraju, jak i polonijnych, między innymi w Polskim Radio Londyn, Radio Rytm NY, można usłyszeć utwór pt. „Lektura”, a w muzycznych stacjach telewizyjnych 4Fun, Viva, MTV, zobaczyć klip do tego utworu. Utwór pochodzi z materiału nigdzie oficjalnie nie wydanego, jednak został wybrany jako singiel promujący nowy materiał, który ukaże się jeszcze na początku tego lata na płycie.

Trjada ( live koncert )
Trjada ( live koncert )
Lady Christina ( austria – dj set-show )
Lady Christina ( austria – dj set-show )

Tego samego wieczoru w Atomie zagości specjalny Set – Show w wykonaniu austriackiej Deejay’ki z polskimi korzeniami. Lady Christina w ostatnim czasie prezentuje w swoich setach klimaty elektro-house, ale jej faworyzowanym stylem jest hard-style, hard-house, schranz. Jako producentka spełnia się w scenie dard-dance.

 

Bartosz Klepacki
so, 22 marca 2008 08:45
Data ostatniej edycji: so, 22 marca 2008 08:48:22

 
klubowa
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę