Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Toy Party @ Klub Atom

Grudzień jest miesiącem przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia i obdarowywania się prezentami. Pierwszą okazją do dzielenia się podarunkami są "Mikołaki" 6 grudnia, lecz niestety, nie dla wszystkich ten dzień jest szczęśliwy...

Łomżyński Klub "Atom" postanowił  to zmienić. Już w tą sobotę, 2.12.2006 podczas trwania imprezy "TOY PARTY" zostanie  zorganizowana zbiórka zabawek dla dzieci z Domu Dziecka w Łomży. Napewno każdy z nas znajdzie u siebie w domu coś, co nie jest mu potrzebne, a dzieciom sprawi wielką radość. Zebrane dary wraz z koszami słodyczy, ufundowanymi przez organizatorów, zostaną przekazane podopiecznym Domu Dziecka w "Mikołajki".
Tego wieczoru swoje dj'skie umiejętności na górnej sali zaprezentuje Master oraz Marco Santozo. W dolnym poziomie klubu w rytmach r'n'b, disco, pop zabawiać Was będzie Bolek i Venesuela. Start tradycyjnie o 20:00. Do godziny 21 panie gratis, po 21 panie 5zł, panowie 10zł.

Zapowiedź imprezy przygotował : Venesuela

Bartosz Klepacki
śr, 29 listopada 2006 17:41
Data ostatniej edycji: śr, 29 listopada 2006 17:44:26

 
klubowa
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę