Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zbigniew Korzeniowski po raz trzeci będzie przewodniczącym Rady Miejskiej w Zambrowie

Zbigniew Korzeniowski z Komitetu Wyborców "Razem" został na kolejną kadencję przewodniczącym Rady Miejskiej w Zambrowie. Jego kontrkandydatem do tego stanowiska był Andrzej Gniazdowski - przewodniczący Rady Miejskiej Zambrowa za czasów poprzedniego burmistrza - Lecha Feszlera, obecnie radny z listy PO. W głosowaniu zdobył on jeden głos mniej niż Zbigniew Korzeniowski, zyskał jednak poparcie radnych w wyborach na stanowisko wiceprzewodniczącego rady.

Drugim wiceprzewodniczącym została Danuta Kaczyńska z Prawa i Sprawiedliwości.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę