Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

„Wokół Bożego Narodzenia”.

Galeria Sztuki Współczesnej Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży, przy ul. Długiej 13 zaprasza w dniu 30 listopada 2006 roku (czwartek), o godz.18.00 na otwarcie wystawy pt. „Wokół Bożego Narodzenia”.

Na ekspozycję składają się projekty witraży i rzeźby ceramiczne inspirowane tematyką Świąt Bożego Narodzenia. W wystawie uczestniczy 10 autorów: profesor Czesław Dźwigaj kierujący pracownią ceramiki na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, mgr Marita Benke-Gajda ( wykładowca) oraz studentki z pracowni. Wśród 55 zaprezentowanych rzeźb są kompozycje figuralne zawierające czytelne odniesienia do  wyobrażeń aniołów, proroków i świętych oraz prace o kształtach bardziej skondensowanych ujawniające wpływy abstrakcji. Bożonarodzeniową atmosferę wystawy podkreśla, natomiast, 9 projektów witraży autorstwa Czesława Dźwigaja z przedstawieniami Świętej Rodziny i scenami z Narodzenia Dzieciątka.
Ekspozycję można zwiedzać do 4 stycznia 2007 roku.
Grzegorz Gwizdon
pon, 27 listopada 2006 13:58
Data ostatniej edycji: pon, 27 listopada 2006 14:02:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę