Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Odwiedziny na wystawie Gabora Lörinczego

24 sierpnia 2021 roku do galerii przybyli wyjątkowi goście: Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Janusz Stepnowski – Ordynariusz Łomżyński oraz ksiądz kanonik Jacek Kotowski – Przewodniczący Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej. Księża zwiedzili wystawę „Retrospekcje fotograficzne” Gabora Lörinczego w towarzystwie autora, z uwagą słuchając jego opowieści i żywo komentując zdjęcia przedstawiające panoramy Łomży i Dolinę Narwi, fotoreportaże z ważnych wydarzeń, portrety polityków, artystów, duchownych oraz zdjęcia dzikiej przyrody. To już ostatnie dni wystawy. Zapraszamy wszystkich spragnionych niepowtarzalnych widoków oraz złaknionych niezapomnianych wzruszeń i emocji. Ekspozycja liczy 180 fotografii i czynna jest do 31 sierpnia 2021 roku.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
śr, 25 sierpnia 2021 12:58
Data ostatniej edycji: śr, 25 sierpnia 2021 13:02:58

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę