Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek w Zambrowie

68 -letnia mieszkanka Zambrowa zmarła w wyniku obrażeni jakich doznała po potraceniu przez samochód na przejściu dla pieszych. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj wieczorem na Alei Wojska Polskiego w Zambrowie. Kobieta została potrącona przez samochód marki polonez, którym kierował 61-latek. Jak ustalili policjanci mężczyzna nie zachował należytej ostrożności. W wyniku potracenia kobieta z połamaną miednica i wstrząśnieniem mózgu trafiła do szpitala. Niestety mimo starań lekarzy pacjentka zmarła.


Minionej doby na ternie województwa podlaskiego zanotowano pięć wypadków drogowych. 68-latka z Zambrowa była jedyna śmiertelna ich ofiarą.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę