Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Ostatki z Levym @ Klub Atom

Na ostatkowe granie Klub Atom Przygotował występ artysty którego dobrze znamy. Haryzmatyczny DJ które każdej publiczności potrafi przekazać mnóstwo energii. Mowa oczywiście o Levym

 

Kilka słów o nim :

Około roku 1995 niejaki Krzysztof Lewczuk po raz pierwszy pojawił się na scenie. Był jednym z pierwszych polskich dj’ów. Zaczynał w Trendzie, jednym z pierwszych, prawdziwych klubów w Warszawie. Polska, nie rozwinięta scena house’owa stała przed nim, jak i kilkoma innymi młodymi, zakochanymi w dekach ludźmi, otworem. Wtedy jeszcze nic nie było wiadome, nic nie było pewne tak jak dziś, ale to właśnie oni mieli być w przyszłości nazywani prekursorami polskiego house’u. To właśnie ten skromny, wesoły, niepozorny Krzysiek miał przyczynić się do stworzenia pierwszych profesjonalnych formacji didżejskich w Polsce. Jego początki, były trudne, ale z biegiem czasu dj Levy wyrobił sobie renomę, aby dziś utrzymywać się w TOP 5 polskich dj’ów.    Dzisiejszy Krzysztof Lewczuk to człowiek inny niż 7 lat temu, kiedy zaczynał. Co prawda to ciągle ten sam, przyjazny, pozytywny, ciepły Krzysiek. Normalny człowiek mieszkający na Ursynowie, doceniający normalne życie, przyjaciół i porządnie, rzetelnie wykonujący swoje obowiązki. To Krzysiek, którego nie oszołomiły kluby, granie i sława. Z drugiej jednak strony to dj Levy, człowiek którego geniusz widzimy kiedy gra, kiedy podrywa ludzi do zabawy. Tutaj już jest to zupełnie inny dj. To Levy który opanował sztukę grania, który wie że ciągle jeszcze wiele przed nim. Dzisiaj, on sam określa swój styl jako tech-house, funky-hard-house, ale równie często gra inne odmiany, takie jak progressive lub chill-out. I tak naprawdę, nie ma jednego określonego stylu. Najważniejsze w tym wszystkim jest robienie dobrej muzyki, która wprawia ludzi w obłęd, która tworzy klimat i daje upust emocjom klubowiczów próbujących odreagować trudy szarego życia.

 

 

INFO:

data: 25.11.2006 sobota
godzina: 20.00
miejsce: klub ATOM

dj:

SALA GÓRNA:

LEVY ,MASTER ,MARCO SANTOZO

SALA DOLNA: VENEZUELA

wjazd:

DO 21:00 PANIE GRATIS !!!
PO 21:00 PANIE 5zl , PANOWIE 10zl

 

 PATRONEM IMPREZY JEST SERWIS KLUBOWA - KLUBOWA.4LOMZA.PL

Bartosz Klepacki
wt, 21 listopada 2006 09:17
Data ostatniej edycji: wt, 21 listopada 2006 09:26:43

 
klubowa
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę