Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

ARiMRowy komputer na interentowej aukcji

Skradziony z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży komputer znaleziono na aukcji internetowej. Opis całego zdarzenia brzmi wręcz nieprawdopodobnie. Ktoś w biały dzień z jednego z pokoi Agencji w budynku przy ul. Nowej w Łomży, wyniósł komputer. Co ciekawe nie był to pracownik Agencji, a pokój jak zapewnia dyrektor Agencji Wojciech Szczepkowski był zamknięty.

Po kilku dniach agencyjny komputer, a właściwie jego zdjęcie, znaleziono w internecie. Był wystawiany na licytację, a jeden z nabywców gotów był dać za niego 3 tysiące złotych. Do transakcji nie doszło, bo poinformowani o znalezisku policjanci ustalili osobę która chciała go sprzedać i w jej mieszkaniu przeprowadzono rewizję. Komputer został odzyskany i Agencji zwrócony. Okazało się, że z jej biura wyniósł go osiemnastolatek – mieszkaniec Łomży.
Jak zapewnia dyrektor łomżyńskiego oddziału ARiMRu był to jedyny komputer jaki została z biur agencji skradziony.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę