Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Łomżanie na finale Ligi Futbolu Amerykańskiego

W minioną niedzielę na stadionie Marymont w Warszawie odbył się Finał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Mistrzem PZFA zostali Warsaw Eagles pokonując Pomorze Seahawks 34:6. Co ciekawsze, w meczu poprzedzającym bezpośrednio finał wystąpiła łomżyńska drużyna Łomża Jackals.

Niestety Szakale ulegli drużynie 1. FKA Fireballs Wielkopolska 46:0. Łomżanie aby móc zagrać w Warszawie musieli zostać zasileni „Ludźmi z Nizin” - zawodników Lowlanders Białystok.
Adam Pyczot - kapitan łomżyńskich Szakali podkreśla iż to właśnie braki kadrowe są głównym powodem słabej kondycji drużyny
- To problem który obecnie dotyczy większości drużyn w kraju, ale nas szczególnie. Brakuje osób do trenowania. Za rok chcemy wystartować już od początku sezonu jako pełnoprawny zespół Ligi Futoblu Amerykańskiego. Wesprzyjcie nas i przyjdźcie na treningi - apeluje Pyczot.

Bartosz Klepacki


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę