Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomżyński ochroniarz oskarżony o molestowanie 14-letniej dziewczynki

Ochroniarz z hali targowej w Łomży odpowie za molestowanie 14-letniej dziewczynki. Prokuratura Rejonowa w Łomży postawiła mu zarzut dokonania tzw. innej czynności seksualnej wobec nieletniej. 26 sierpnia tego roku 14-letnia dziewczyna weszła do znajdującego się w hali targowej szaletu. Wszedł tam także Marian D., zajmujący się stale dbaniem o bezpieczeństwo osób odwiedzających halę. Wykorzystując zdobyte wcześniej zaufanie dziewczyny, wbrew jej woli, dotykał w różne miejsca na ciele. 14-latka uciekła i o zdarzeniu opowiedziała rodzicom.

Marian D. nie przyznał się do winy, twierdząc że dziewczyna wszystko sobie wymyśliła. Przeciwko tej tezie świadczą wiarygodnie brzmiące – zdaniem prokuratury - zeznania samej pokrzywdzonej, jak i świadków. Dlatego bez najmniejszych wątpliwości prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 62-letniemu mężczyźnie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę