Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Spotkanie mikołajkowe

Tradycyjnie już, Muzeum Pólnocno-Mazowieckie w Łomży organizuje w dniach 4-8 grudnia 2006 roku SPOTKANIA MIKOŁAJKOWE . Tym razem odbędą się one w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży, przy ul. Długiej 13. Zgłoszenia grup przyjmowane są w Galerii, pod nr tel. 086 216 41 00, od poniedziałku do piątku, w godz. 8. 00-15.00. Cena udziału w zabawie – 2,70 zł. Impreza adresowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I-IV szkół podstawowych. Nauczycielom i ich wychowankom proponujemy zorganizowanie tradycyjnego wręczania upominków w salach Galerii, gdzie w scenerii wystawy „WOKÓŁ BOŻEGO NARODZENIA”, św. Mikołaj wręczy dostarczone przez opiekunów grup upominki. Sądzimy, że połączenie walorów zabawowych z poznawczymi sprawi wszystkim uczestnikom SPOTKAŃ wiele radości i przyjemności.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
cz, 02 listopada 2006 16:20
Data ostatniej edycji: śr, 06 grudnia 2006 17:15:02

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę