Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Głupi żart telefoniczny gimnazjalistów zasiał panikę wśród mieszkańcow gminy Nowe Piekuty.

ąd do spraw nieletnich w Wysokiem Mazowieckiem zajmie się sprawą trzech 15-latków, którzy niemądrym dowcipem telefonicznym wywołali spory niepokój w gminie Nowe Piekuty. Chłopcy - uczniowie gimnazjum w Nowych Piekutach skopiowali z Internetu dźwiękowa informację o podłożeniu bomby pod domem, a następnie odtworzyli ją telefonicznie pod przypadkowo wybranym numerem telefonu.

Rolnik, który wysłuchał anonimowego komunikatu o bombie i żądaniu okupu, poinformował o tym policjantów, którzy niemal od razu wpadli na trop autorów niemądrej zabawy, ci zaś przyznali się do wszystkiego. Jednak plotka o podłożeniu bomby rozpowszechniła się w tym czasie tzw. "pocztą pantoflową" wprowadzając spore zamieszanie w kilku okolicznych miejscowościach.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę