Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Szpital kliniczny w Białymstoku w połowie tygodnia przestanie przyjmować pacjentów na planowe zabieg

Od środy Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny w Białymstoku przestanie przyjmować pacjentów na planowe zabiegi i terapie. Będą przyjmowane tylko nagłe przypadki. Szpital przekroczył już tegoroczną umowę z NFZ-tem o 6 milionów złotych - informuje dyrektor szpitala Bogusław Poniatowski. Dotyczy to między innymi kardiologii, gastroenterologii, neurologii, alergologii i reaumatologii.

Podlaski Oddział NFZ szuka pieniędzy na nadwykonania w miejscach, gdzie nie są one w pełni wydawane - mówi dyrektor NFZ w Białymstoku Urszula Łapińska. Parę dni temu natomiast Podlaski Oddział rozdzielił pieniądze z ubiegłorocznej nadwyżki. Było to prawie 18 milionów złotych. Przewodniczący Podlaskiej Federacji Związków Zawodowych Pracowników Ochrony Zdrowia Eugeniusz Muszyc dziwi się, że te pieniądze dopiero po miesiącu zostały rozdysponowane.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę