Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radiobab.pl

Okna łomżyńskiego Terrazytu w Iraku.

Już niebawem spółka będzie tam miała swoje przedstawicielstwo. Zarząd Terrazu spotkał już z przedstawicielmi irackiego ministerstwa budownictwa i pełnomocnikiem rządu amerykańskiego. Delegacja odwiedziła między innymi linię produkcyjną zakładu - powiedział prezes zarządu firmy Terrazyt Jan Mieczkowski. Już w lipcu przes jedzie do Iraku. Jan Mieczkowski przyznaje, że wejście na rynek iracki nie jest proste. Terrazyt ma jednak spore doświadczenie w pokonywaniu takich trudności.

Terrazyt eksportuje swoje produkty już do 10 krajów Europy. Plan strategiczny zakłada, że do końca 2005 roku firma będzie eksportować 50 procent swoich wyrobów. W tej chwili prowdzone są rozmowy w sprawie fuzji z jednym z poważniejszych konkurentów w branży okien PCV.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę