Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Wystawa poplenerowa Stowarzyszenia "Stopka" 2006

Galeria Sztuki Współczesnej w Łomży oraz Społeczne Stowarzyszenie Prasoznawcze “Stopka” zapraszają od 21 października do 26 listopada 2006 roku, do sal wystawowych galerii przy ul. Długiej 13, na wystawę prac uczestników Międzynarodowego Pleneru Plastycznego „Stopki”.

 

Poprzednie edycje pleneru miały miejsce w Czartorii (2003), Rudce (2004) i nad Wigrami(2005). Tegoroczne spotkanie artystów odbyło się na przełomie czerwca i lipca, w malowniczym Tykocinie, gdzie 21 twórców z Polski, Ukrainy i Białorusi zmierzyło się z tematem „Zmagania dobra ze złem”. Powstało blisko 80 prac malarskich, grafik, rysunków i rzeźb, z których większość stanowią rozbudowane kompozycje figuralne i pejzażowe wzbogacone elementami fantazji, groteski i metafory. Są także prace bardziej oszczędne w formie - skonstruowane z syntetycznych znaków swoją siłę wyrazu czerpią z gry światła, kształtów i kolorów.

Wystawa poplenerowa uświetnia obchody dwudziestopięciolecia działalności w Łomży Społecznego Stowarzyszenia Prasoznawczego „Stopka”.

Karolina Skłodowska - Kierownik Galerii

Grzegorz Gwizdon
pt, 20 października 2006 15:10
Data ostatniej edycji: pt, 20 października 2006 15:32:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę