Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Supermarket nie urośnie! - przynjamniej na razie

Supermarket na wzgórzu przy Kościele Krzyża Świętego nie będzie większy. Władze Łomży nie zgodziły się na powiększenie budowanego właśnie tuż przy kościele dużego sklepu o dodatkowe kilkaset metrów. Inwestor chciał zwiększenia powierzchni sklepu powołując się na wydane mu przed kilku laty warunki zabudowy terenu dopuszczające takie rozwiązanie.

Przypomnijmy budowany od jesieni ubiegłego roku na wzgórzu przy Rondzie Solidarności w Łomży supermarket ma być największym sklepem w mieście. Jego całkowita powierzchnia ma sięgnąć niemal 4 tysięcy metrów, a hala sprzedaży ma mieć równe 2 tysiące metrów kwadratowych. Od kilku miesięcy na placu ruch zamarł, a na początku maja do ratusza wpłynął wniosek o zgodę na powiększenie i przebudowę sklepu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę