Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

ELECTRO NIGHT

21.10.06 W KLUBIE ATOM ZAGOŚCI NOWY NURT MUZYCZNY... CZYLI DYNAMICZNE I PEŁNE NOWYCH DZWIĘKÓW - ELECTRO

Zagrają - DJ CUBA , MARCO SANTOZO , MASTER


Kilka słów o  CUBI'E ...

Nauka gry na fortepianie, skrzypcach i klarnecie oraz praca w orkiestrze dętej jako perkusista pozwoliły mu poznać podstawowe tajniki muzyki. Już w wieku 17 lat został rezydentem bialskiego klubu Trans i miał przyjemność grac tam dla 2000 tysięcy osób. Do jego osiągnięć na pewno należy 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszego DJa Miller Music Tour 2004 oraz rezydentura w ogólnopolskiej imprezie 3 Bit Party Bass emitowanej na antenie MTV Polska w programie Clubbit. W 2001 roku przeprowadził się do miasta w którym się urodził - Warszawy i został rezydentem czwartkowych imprez funky house - Fanaberia w najstarszym studenckim klubie HYBRYDY. Po za graniem na imprezach zajmuje się promocją wydarzeń kulturalnych oraz organizacją imprez a o tym wszystkim można przeczytać na jego portalu www.euphoria.pl który selekcjonuje wydarzenia. Muzycznie energicznie od funku po electro. Supportował zagraniczne gwiazdy takie jak: Themrock (wall of sound) - Klub Piekarnia, Paul Harris (hydrogen rockers/londyn/uk) - Klub Eskulap, La di da(Słowacja) - Klub Paragraf 51, Lando Parisien [ Toronto / Kanada ] Miał wielką przyjemność zagrać z polskimi artystami: Glasse, WAWA /defected/, Peres (Aurium Recordings), Simon S (Different Colours) , Worek(ard techno-Polska/Francja), Lezbend, Tenessee(Utopia), Adamus (Toples Records), Mafia Mike, Angelo Mike, Me.Ne.Le. , i wielu innych. Grał w warszawskich klubach takich jak: Piekarnia, On-Off, Le Madame, Tomba Tomba, Luzztro, M25, Cinamone, Klatka, Extravaganza, Opium, ZOO, New Deep, Lucid, Organza, Lemon, Vanilla... oraz set w telewizji ITV - DJ Bitwa. W Polsce: Festiwal AudioRiver Płock, Eskulap - Poznań, Cień - Kraków, RDZA- Kraków, RiN - Kraków, Hemingway - Gliwice, Patio - Szczecin, C4- Częstochowa, Boom Town - Olsztyn, Metropolis - Wrocław i wielu innych.... Jest pomysłodawcą i właścicielem projektu euphoria.pl organizuje dużą ilość imprez, na których promuje polskich artystów

 

data: 21.10.2006
godzina: 20.00
miejsce: klub ATOM
dj:
SALA GÓRNA:CUBA, MASTER,MARCO SANTOZO,
SALA DOLNA: VENESUELA
wjazd:do 22 panie gratis później 5zl
panowie 10 zl.

timetable: 20-23 MASTER 23-2 CUBA 2-4 MARCO SANTOZO

 

IMPREZIE PATRONUJE SERWIS KLUBOWA.4lomza.pl 

Foto:
Bartosz Klepacki
śr, 18 października 2006 20:19
Data ostatniej edycji: śr, 18 października 2006 20:24:22

 
klubowa
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę