Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: www.radio.bialystok.pl

Łomżyńscy motocykliści kończą sezon na wspólnym zlocie.

Motocykliści to nie tylko piraci drogowi - mówią miłośnicy 2 kółek. Dzisiaj w Łomży spotkali się na imprezie kończącej sezon. Ponad 100 fanów dwóch kółek przyjechało do Łomży z całego regionu. Jednym z punktów programu zlotu była parada motocykli ulicami Łomży. Po niej uczestnicy imprezy przejechali pod katedrę na na specjalną mszę. Finałem imprezy jest koncert zespołu Polityka i zabawa do białego rana w stanicy w Krzewie. Jak twierdzi Krzysztof Supron, jeden z organizatorów spotkania, takie imprezy są także po to, żeby inni kierowcy zmienili zdanie o motocyklistach. "Nie każdy motocyklista to dawca nerek czy pirat drogowy - jesteśmy normalnymi ludźmi" zapewnia.

Łomżyńskie spotkania motocyklistów na początek i koniec sezonu są już tradycją. Organizatorzy tych imprez myślą już jednak o zorganizowaniu imprezy ogólnopolskiej w lipcu lub sierpniu przyszłego roku. Na dzisiejszej imprezie motocyklowej nie zabrakło także właścicieli skuterów. Jak twierdzą organizatorzy spotkania - to przecież przyszli motocykliści
210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
so, 14 października 2006 20:51
Data ostatniej edycji: so, 14 października 2006 21:01:58

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę