Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: CBŚ łapie dilerów

Dwie duże akcje przeciw dilerom narkotyków przeprowadzili w Łomży i okolicach funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego. W sumie uniemożliwili sprzedaż prawie półtora kilograma narkotyków. Podczas jednej z tych akcji funkcjonariusze zatrzymali trzech mieszkańców Łomży i Piątnicy, w wieku od 22-ch do 43 lat, przy których znaleziono 40 gramów amfetaminy i marihuany. W drugiej - w pobliżu Grajewa zatrzymano dwóch mężczyzn 30-to i 54-letniego - mieszkańców tego powiatu, którzy mieli przy sobie prawie kilogram amfetaminy.

Ze względu na dobro śledztwa, prokuratura nie udziela szczegółowych informacji. Wszystkim zatrzymanym postawiono zarzuty wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków. Czterech z mężczyzn trafiło na 3 miesiące do aresztu, wobec jednego zastosowano poręczenie majątkowe i dozór policji.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę