Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.onet.pl

Wypadek samochodu z cyrkowymi zwierzętami

Samochód przewożący cyrkowe zwierzęta uczestniczył w wypadku, do którego doszło rano w Stawiskach w powiecie kolneńskim (woj. podlaskie). Zderzył się tam żuk z osobowym peugeotem.

Jedna osoba, pasażer żuka, doznała urazu kręgosłupa i trafiła do szpitala, zwierzętom nic się nie stało - podała straż pożarna.

Rzecznik prasowy podlaskiej PSP Dariusz Sadowski poinformował, że w wyniku wypadku żuk, który ciągnął przyczepę ze zwierzętami, przewrócił się na bok. W przyczepie były cztery lamy, dwie kozy i dwa strusie z jednego z polskich cyrków.

"Zanim zostały zabrane, pasły się na poboczu drogi pod opieką pracownika cyrku" - powiedział Sadowski. Dodał, że cyrk ma własną opiekę weterynaryjną, więc nie był potrzeby wzywania weterynarza.

Jak poinformowała policja, do wypadku doprowadził kierowca żuka, który wymusił pierwszeństwo przejazdu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę