Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 października 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.onet.pl

Wypadek samochodu z cyrkowymi zwierzętami

Samochód przewożący cyrkowe zwierzęta uczestniczył w wypadku, do którego doszło rano w Stawiskach w powiecie kolneńskim (woj. podlaskie). Zderzył się tam żuk z osobowym peugeotem.

Jedna osoba, pasażer żuka, doznała urazu kręgosłupa i trafiła do szpitala, zwierzętom nic się nie stało - podała straż pożarna.

Rzecznik prasowy podlaskiej PSP Dariusz Sadowski poinformował, że w wyniku wypadku żuk, który ciągnął przyczepę ze zwierzętami, przewrócił się na bok. W przyczepie były cztery lamy, dwie kozy i dwa strusie z jednego z polskich cyrków.

"Zanim zostały zabrane, pasły się na poboczu drogi pod opieką pracownika cyrku" - powiedział Sadowski. Dodał, że cyrk ma własną opiekę weterynaryjną, więc nie był potrzeby wzywania weterynarza.

Jak poinformowała policja, do wypadku doprowadził kierowca żuka, który wymusił pierwszeństwo przejazdu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę