Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

The Night Of The 80's

W dniu 6 pażdziernika 2006 r. w Łomży w klubie 7 KIER odbędzie się pierwsza edycja imprezy pod hasłem "The Night Of The 80's" Podczas imprezy zagrają dj'e , reprezentujący najlepsze brzmienia muzyczne lat 80 i 90.

To bardzo miła niespodzianka dla osób, ktore do dziś pamiętają wieczory spędzone przy tej muzyce, gdy z wypiekami na twarzy słuchały setów kultowego
DJa. Fani brzmienia lat 80 i 90 będą mieli okazję rozkoszować się w najlepszej dawce muzyki pop & dance. Impreza jest kierowana do miłośników tej sceny czy też nawet bywalców współczesnych dyskotek.

 
klubowa
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę