Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Agroliga 2004 w województwie podlaskim

Konkurs Agroliga 2004 jest organizowany przez miesięcznik „Agrobazar” i Redakcję Audycji Wsi i Rolnictwa, Program TVP S.A. oraz Centra i Ośrodki Doradztwa Rolniczego. W województwie podlaskim organizatorem pierwszego etapu konkursu jest Wojewódzki Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Patronat nad konkursem objął: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezes TVP S.A. Prezes ARiMR, Prezes ARR oraz Stowarzyszenie AgroBiznesKlub.
Celem konkursu jest wyłonienie Mistrzów Krajowych Agroligi 2004 w kategoriach Rolnicy i Firmy.
Konkurs przebiega w dwóch etapach: wojewódzkim i krajowym.
W terminie od 25 maja do 15 czerwca zostanie powołana komisja konkursowa, która dokona oceny zgłoszonych do konkursu firm oraz gospodarstw.
Uroczyste podsumowanie konkursu nastąpi podczas konferencji w I dekadzie lipca.
Mistrzowie Podlaskiej Agroligi 2004 zostaną zgłoszeni do konkursu krajowego.
Państwo Anna i Stanisław Mioduszewscy z Lutostani gmina i powiat Łomża są kandydatami wytypowanymi przez Zespół Doradztwa Rolniczego w Łomży do konkursu Agroliga 2004.
Gospodarstwo Państwa Mioduszewskich ma powierzchnię 51 ha w tym użytki rolne stanowią 48 ha, od wielu lat specjalizuje się w produkcji mleka wysokiej jakości. W 2003 roku sprzedano do OSM Piątnica 226 tyś litrów mleka w klasie extra.
Obecnie stado podstawowe liczy 48 sztuk krów mlecznych, są one utrzymywane w oborze wolnostanowiskowej. Obora została oddana do użytku w 2002 roku i nagrodzona w konkursie „Złota Wiecha 2003” – za dobre kompleksowe rozwiązania technologiczne oraz prosty nowoczesny system konstrukcyjno – materiałowy zgrany z układem funkcjonalnym i poprawne wykonawstwo.

Reprezentantom naszego powiatu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
Hanna Wojtkowska-Długozima
WPODR Szepietowo

 

Dział współtworzy:
WODR Szepietowo
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę