Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Będzie wiało do środy

Synoptycy ostrzegają przed silnym wiatrem - jego prędkość może dochodzić do 90 km./h. Taki wiatr może powodować awarie energetyczne, łamać konary i całe drzewa. Na razie nie spowodował większych strat. Po nocy nieczynnych jest kilkanaście stacji transformatorowych w okolicach Śniadowa i Czerwonego Boru. Poza tym energetycy odbierają pojedyncze zgłoszenia z całego regionu.

Te awarie są usuwane na bieżąco. Strażacy odebrali kilka wezwań do usuwania z dróg połamanych konarów utrudniających przejazd. Tak było m.in. na krajowej 8 do Warszawy, w okolicach Zambrowa i Supraśla. Według synoptyków silny wiatr w naszym regionie będzie wiał do środy - radzimy nie stawiać samochodów pod dużymi drzewami, a wychodząc z domu zamknąć okna.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę