Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radiobab.pl

Egzamin gimnazjalny raz jeszcze napiszą uczniowie z ....

Egzamin jeszcze raz. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy uczniowie ostatnich klas Gimnazjum w Wiźnie będą musieli jeszcze raz przystapić do egzaminu gimnazjalnego. Tak zadecydowała Okregowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży. Powodem, dla którego poprzedni sprawdzian jest nieważny to niezachowanie wymaganych procedur podczas jego przebiegu.

Dyrekcja placówki, powołując się na dobro uczniów nie chce udzielać żadnych informacji. Pytany przez nas ojciec dziecka które pisało egzamin w gimnazjum w Wiźnie uważa, że dzieci padły ofiarą rozgrywek dorosłych
Czy uczniowie udowodnią zę są dobrze przygotowani do egzaminu? Okaże się już 15 czerwca. Ponownie przystąpi do niego kilkudzisięciu uczniów.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę