Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Piękna Iza dziś walczy o koronę

Główne zdjęcie
Izabela Kownacka

Izabela Kownacka – 19-latka z Łomży dziś wieczorem zmierzy się w walce o tytuł najpiękniejszej Polki. Jako jedna z dwudziestu pięknych dziewczyn dostała się do finałów konkursu Miss Polonia 2006. Finałowa Gala odbędzie się dziś wieczorem w Sali Kongresowej w Warszawie, a transmitować ją będą telewizyjna „Dwójka” i internetowa itvp.pl.


Wzrost 171 cm, obwód w biuście 84 cm, w talii 59 cm i w biodrach 88 cm to wymiary „naszej” miss. Iza jest młoda, piękna i pochodzi z Łomży. To atrybuty jakie sprawiają, że powinna - w naszej opinii - dziś wieczorem zdobyć koronę najpiękniejszej Polki.  
Iza Kownacka w tym roku zdała maturę. Choć jej hobby to muzyka i taniec chciałaby studiować filologię angielską na Uniwersytecie w Białymstoku.
Jak twierdzi udział w konkursie Miss Polonia jest jej najbardziej ekscytującym przeżyciem. Marzy o wyjeździe do Egiptu, i zwiedzaniu piramid... i oczywiście o założeniu korony Miss Polonia.
- Jak każda mała dziewczynka marzyłam, żeby założyć koronę Miss, poza tym byłaby to wspaniała i niezapomniana przygoda – podkreśla Izabela Kownacka.
Dodajmy, że Finałowa Gala Miss Polonia zaczyna się o godz. 20.00. O tej godzinie zaczynają się także jej transmisje w TVP2 i itvp.pl

W tym roku po raz pierwszy w historii konkursu zostanie oficjalnie przyznany tytuł: Miss Internetu. Tytułem tym zostanie uhonorowana dziewczyna, na którą za pomocą formularza na stronie iTVP zagłosuje największa liczba osób. Dla biorących udział w głosowaniu internautów przygotowano nagrody - siedem iPodów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę