Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Policja rozpoczyna weekendową akcję na podlaskich drogach.

Podlaska policja rozpoczyna dziś akcję związaną z długim sierpniowym weekendem. Patrolować będzie główne ciągi komunikacyjne w regionie prowadzące do atrakcyjnych miejscowości wypoczynkowych. Z pewnością policjantów spotkamy na krajowej "ósemce" od granicy województwa do Augustowa i Suwałk. Na krajowej "19" funkcjonariusze drogówki czuwać będą nad bezpieczeństwem od granicy województwa na Bugu poprzez powiaty siemiatycki , bielskopodlaski, białostocki i sokólski. Również więcej będzie policyjnych patroli na drogach prowadzących z Warszawy na Mazury, m.in. 61 z Łomży do Augustowa, a także nr 16 z Ełku do Augustowa i dalej do Sejn.

W porze wieczorowej i w nocy jadąc krajowa "ósemką" kierowcy szczególnie powinni uważać na ruch pojazdów i pieszych w rejonie miejscowości Szumowo w powiecie zambrowskim i Jeżewo przed Białymstokiem, gdzie będą organizowane duże imprezy dyskotekowe. Dziś od 16.00 do patrolowania podlaskich dróg wykorzystywany będzie policyjny helikopter.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę