Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Architekt miejski ciągle poszukiwany

Komplikują się sprawy związane z obsadzeniem stanowiska architekta miejskiego w Łomży. Osoba, która jako jedyna zgłosiła się na ogłoszony przez prezydenta nabór na to stanowisko, mimo że spełniała wszystkie wymogi formalne ostatecznie nie zdecydowała się na objęcie tego urzędu. Jak podkreśla Łukasz Czech z biura prasowego ratusza w najbliższym czasie zostanie rozpisany kolejny nabór kandydatów na architekta miejskiego, a w międzyczasie prezydent chce podpisać umowę zlecenia z osobą która mogłaby tymczasowo wykonywać choć część prac jakie ma w zakresie obowiązków architekt miejski.


Przypomnijmy Łomża architekta miejskiego nie ma już od ponad miesiąca, gdy urzędnika, który przez ostatnie kilkanaście lat zajmował to stanowisko, lubelski sąd aresztował tymczasowo pod zarzutem łapówkarstwa. Były architekt Łomży Andrzwej Z. miał przyjąć 10 tys zł od przedstawiciela kieleckiej firmy, która w Łomży chciała wybudować hipermarket.  

Architekt miejski nadzoruje i zarządza pracą Oddziału Urbanistyka i Architektury urzędu a także m.in.: kieruje pracami związanymi z procedurą uchwalania planów zagospodarowania przestrzennego miasta i wydawania decyzji i pozwoleń na budowę.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę