Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

32-letni Piotr J. z Łomży odpowie przed sądem za zabójstwo kolegi

45-letni mężczyzna zginął z rąk kolegi podczas libacji alkoholowej w jednym z domów przy ul. Polowej, nieopodal centrum Łomży. Tam właśnie pięciu mężczyzn całą noc raczyło się alkoholem. Późną nocą pomiędzy 45-letnim Piotrem P., a 32-letnim Piotrem J. doszło do ostrej kłótni. Wówczas to 32-latek chwycił za nóż i zadał swojemu znajomemu tylko jeden jedyny cios, powodując przecięcie tętnicy. Zgon mężczyzny nastąpił jeszcze przed przyjazdem lekarza.

Wszyscy uczestnicy libacji byli pijani do tego stopnia, że musieli trzeźwieć prawie dobę, zanim można było mówić o uzyskaniu od nich w miarę logicznych wypowiedzi. Dziś prokurator postawił Piotrowi J. zarzut zabójstwa kolegi. Sąd rozpatrzy ten wniosek dopiero jutro.
200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę