Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ostrożnie na polach!

Inspekcja pracy apeluje do rolników o ostrożność w czasie żniw. PIP przypomina, że latem ubiegłego roku doszło do ponad 50 wypadków. Trzy z nich skończyły się śmiercią poszkodowanych, w tym dziecka. Przyczyną ponad połowy wypadków było przewożenie pasażerów w miejscach niebezpiecznych a także usuwanie awarii czy regulacja włączonych maszyn.

Inspekcja pracy przypomina, że dzieci - choć powinny pomagać rodzicom - nie mogą wykonywać pewnych prac, między innymi kierować ciągnikami, obsługiwać kombajnów, czy ciąć drewna. W lipcu i sierpniu pracownicy Państwowej Inspekcji Pracy będą odwiedzać rolników. Będą pomagać i doradzać jak można poprawić bezpieczeństwo pracy w gospodarstwach. Inspekcja Pracy i KRUS ogłaszają też konkurs "Żniwa mogą być bezpieczne”. Może wziąć w nim udział każdy rolnik z naszego województwa. Komisja konkursowa będzie odwiedzać zgłoszone gospodarstwa i oceniać w nich poziom bezpieczeństwa. Nagrody zostaną wręczone w czasie Wojewódzkiego Święta Plonów.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę