Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radiobab.pl

Sklepy bez plakatów wyborczych

Łomżyńscy kupcy - łączcie się. Rada Łomżyńskich Handlowców wystosowała specjalny apel pod hasłem'Czysta Witryna ' - zwraca się w nim do właścicieli sklepów o nieudostępnianie swoich witryn i wystaw dla plakatów wyborczych kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Akcja ma na celu przede wszystkim zjednoczenie wszystkich kupców - tak aby lokalne władze, politycy i organizacje liczyły się z ich zdaniem - podkreślają członkowie Rady Łomżyńskich Handlowców.

Apel - 'Czysta Witryna'
Rady Łomżyńskich Handlowców

W związku z widocznym brakiem poparcia wśród lokalnych notabli, organizacji i uczestniczących w sprawowaniu władzy lokalnych struktur politycznych, dla dotychczasowych działań łomżyńskiego środowiska handlowego związanych z ochroną lokalnego rynku pracy, Rada Łomżyńskich Handlowców zwraca się z Apelem - Czysta Witryna o nie udostępnianie swoich witryn i wystaw sklepowych dla wywieszania plakatów wyborczych kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Apel ten kierujemy w przekonaniu, że czas już aby nasze środowisko zaczęło być traktowane przez kolejne władze po partnersku, a nie jako maszynka wyborcza potrzebna tylko w momencie kolejnych wyborów.

Rada Łomżyńskich Handlowców wzywa handlowców miasta Łomża do poparcia Apelu - 'Czysta Witryna' i okazania w ten sposób naszej wzajemnej solidarności oraz determinacji. Liczymy także, że nasz wspólny gest wpłynie pozytywnie na sposób sprawowania władzy i prowadzenia dialogu społecznego ze środowiskami gospodarczymi naszego miasta. Wzywamy jednocześnie, by każdy z nas przy urnie wyborczej kierował się głównie oceną efektów rzeczywistych działań dla dobra naszego regionu, czynionych przez poszczególnych kandydatów.

Rada Łomżyńskich Handlowców

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę