Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Drugi przetarg na stadion też unieważniony

Władze miasta unieważnią drugi już przetarg na modernizację łomżyńskiego stadionu. Informację o takim rozstrzygnięciu potwierdził wiceprezydent Marcin Sroczyński. Jak podkreślił jedyna oferta jaka została złożona na ogłoszony przez ratusz przetarg była błędnie skonstruowana. Wiceprezydent podkreślił jednocześnie, że władzom Łomży zależy na jak najszybszym rozpoczęciu remontu stadionu.

Przypomnijmy pierwszy przetarg na pierwszy etap modernizacji stadionu miejskiego w Łomży ogłoszono pod koniec kwietnia. Prace budowlane miały rozpocząć się wraz z początkiem lipca. W ciągu trzech miesięcy miała powstać nowa płyta boiska i m.in. nowa trybuna z ponad 1200 siedziskami od strony Narwi – wszystko po to aby już jesienią na miejskim stadionie mogła grać drugoligowa drużyna ŁKS-u.
Niestety z powodu zbyt wysokiej ceny jaką za wykonanie remontu stadionu chciał jedyny wykonawca, który zgłosił się do pierwszego przetargu został on unieważniony. W drugim przetargu także zgłosił sie jeden wykonawca, i tym razem ponownie przetarg unieważniono - bo jak tłumaczy Sroczyński zawierała ona błędy formalne.
Łomża na remont stadionu ma 3 mln zł. Połowę kwoty pochodzi od samorządu Łomży, a reszta od samorządu województwa.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę