Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolejne ofiary letnich kąpieli w naszym regionie

Już 16 osób utonęło od maja w wodach naszego regionu. To tyle, co podczas całych ubiegłorocznych wakacji. Tylko wczorajszego wieczora utopiły się 2 osoby. Wczoraj około 19.00 w Narwi koło Złotorii utonął 43-letni białostoczanin. Wypoczywał on nad rzeką ze znajomymi, a wcześniej najprawdopodobniej pił duże ilości piwa. Kilka godzin później w Łosośnej niedaleko Kuźnicy Białostockiej pod powierzchnią wody w wyrobisku żwirowym zniknął 23-letni mężczyzna.

Z policyjnych ustaleń wynika, że wcześniej pił alkohol, po czym wypłynął na materacu. Z relacji świadków wynika, że około 25 metrów od brzegu stracił równowagę i wpadł do wody. Ostatnie słowa jakie wykrzyczał to : „topię się, nie umiem pływać, ratujcie”. Wędkarz, który był w pobliżu próbował ratować topielca, lecz odległość jaka go dzieliła nie pozwoliła na dopłynięcie i uratowanie tonącego. Z policyjnych statystyk wynika, że najwięcej utonięć ma miejsce na „dzikich plażach” i niestrzeżonych kąpieliskach. Jak powiedział rzecznik podlaskiej policji - nadkomisarz Jacek Dobrzyński - "wypity alkohol jest jak kamień przywiązany do szyi, który bezwzględnie ciągnie topielca na same dno". Dlatego policjanci apelują do wszystkich amatorów zabaw w wodzie o wybieranie kąpielisk strzeżonych i bezpiecznych. Nie należy też wchodzić do wody pod wpływem alkoholu.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę