Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

RATUJCIE Średniowieczne Grodzisko

To już ostatni dzwonek na ratowanie Grodziska z X wieku w Starej Łomży oraz położonych obok morenowych wzgórz Królowej Bony powstałych po Zlodowaceniu Bałtyckim znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie pragrodziska. Teren ulega DEGRADACJI z powodu zachwiania równowagi biologicznej flory. GRODZISKO porasta brzezinowym młodnikiem - korzenie jeszcze niewielkie penetrują zachodnią część ale za rok dwa.... Wschodnia część pragrodziska zarośnięta wysokimi krzakami dzikiej róży - częściowo usuniętymi społecznie - korzenie pozostały!!!

MORENY zniszczone przez prawie 100procentowe zakrzewienie dziką różą. Proszę o pilną INTERWENCJĘ w sprawie dewastacji tych obiektów. Jest to jedyne miejsce gdzie z ziemi widać jak ciśnienie hydrostatyczne wymusza na meandrującej rzece nienaturalny kierunek płynięcia pod górę z poważaniem

Prezes Wspólnoty Gruntowej Stara Łomża p/sz
Andrzej Imbro

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę