Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Bezpłatne badania dla mężczyzn w Łomży.

W Łomży rozpoczyna akcja bezpłatnych badań gruczołu krokowego u mężczyzn. Lekarze przypominają, że po 50-tym roku życia wzrasta ryzyko zachorowania na przerost albo - co gorsze - raka prostaty. Dlatego kierownik kliniki urologii AM w Białymstoku, docent Barbara Darewicz, namawia, by skorzystać z możliwości bezpłatnego przebadania się u najwyższej klasy specjalistów.

Mężczyźni, którzy skończyli 50 lat, mogą zgłaszać się od dziś do piątku i w przyszły poniedziałek do poradni urologicznej szpitala wojewódzkiego w Łomży - od 10-tej do 15-tej. Niepotrzebne są żadne skierowania, należy się jednak wcześniej zarejestrować.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę