Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Rosyjski silnik rakietowy spadł w Łomży

Główne zdjęcie
widać dysze wbitego w deskę rozdzielczą silnika rakietowego

Zidentyfikowano obiekt "spadający". Zdaniem saperów z Orzysza obiekt, który dziś rano (sobota) spadł z nieba i z ogromną siłą uderzył w zaparkowany samochód na ul. Kazańskiej to stary rosyjski silnik rakietowy. Przedmiot ma ok. 15 centymetrów średnicy, 50 centymetrów długości.

Do Łomży wezwano specjalistów z jednostki wojskowej w Orzyszu. Eksperci ocenili m.in. kąt wbicia się przedmiotu w samochód i linię jego lotu, którą udało im się w pewnej mierze odtworzyć. Doszli do wniosku, że walcowaty przedmiot może być fragmentem silnika rakiety. Saperzy potwierdzili - na auto spadł fragment pocisku.

Teraz policja sprawdza, kto mógł feralny pocisk wystrzelić. Wszystko wskazuje na to, że ktoś przeprowadzał militarny eksperyment. Być może wcześniej znalazł przypadkiem silnik rakietowy i postanowił pocisk wystrzelić. Takiej osobie grozić może kara, konieczność pokrycia kosztów akcji i naprawy zniszczonego samochodu.

zobacz także: UFO? - Niezidentyfikowany Obiekt „Spadający”

 

Pokrewne (tag): pocisk

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę