Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ambasador Biznesu - Podlasie 2006

Działająca od czterech lat Grupa "Biznes Polska" z Wysokiego Mazowieckiego zdobyła tytuł "Ambasadora Biznesu - Podlasie 2006". Zajmuje się gromadzeniem i sprzedażą informacji o przetargach. Zaczynała od 4 pracowników i 4 komputerów. Dziś zatrudnia już ponad 80 osób. Drugie miejsce zajęła firma "Refleks", a trzecie "Agrovita". W tym roku w konkursie startowało ponad 60 małych i średnich firm z województwa podlaskiego. 8 edycję "Ambasadora Biznesu - Podlasie 2006" zorganizowała Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego.

 Przyznano też tytuł honorowy -"Euroinwestora", który otrzymała firma drukarska z Olsztyna -"Masterpress". Zainwestowała ona najwięcej pieniędzy z funduszy europejskich w Białymstoku.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę