Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Waleczna Ola

Główne zdjęcie
Aleksandra Zajkowska
złoto w kategorii kumite lekki kontakt

Aleksandra Zajkowska wywalczyła dwa złote medale podczas rozgrywanych w Tomaszowie Lubelskim zawodach będących eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w karate kyokushin. Piętnastoletnia łomżanka ćwiczy karate od 8 lat.

Aleksandra Zajkowska<br />
złoto w kategorii kata
Aleksandra Zajkowska
złoto w kategorii kata

 

W zawodach w Tomaszowie Lubeskim uczestniczyło ponad 40 zawodników i zawodniczek z 11 klubów karate z województw podlaskiego i lubelskiego. Ola na macie nie miała sobie równych w dwóch konkurencjach. Najpierw wygrała konkurencję kata (układy), po czym zwyciężyła w finałowej walce w konkurencji kumite lekki kontakt. Aleksandra Zajkowska była jedyną zawodniczką, która zdobyła dwa złote medale. Była też jedyną reprezentantką Łomży... męska część reprezentacji czy to z powodu choroby, czy kontuzji na zawody nie dojechała. Mimo to Ola wywalczyła dla Łomżyńskiego Klubu Karate trzecie miejsce po Suwałkach i Lublinie, co przyczyniło się do zwycięstwa w rywalizacji województw – województwa podlaskiego.

Ola ćwiczy karate kyokushin w Łomżyńskim Klubie Karate. Trenerem jest Dariusz Syrnicki.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę