Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Strażacy z Białegostoku utrzymali mistrzowską pozycję w sporcie pożarniczym

Na zakończonych dziś w Łomży VIII Mistrzostwach województwa podlaskiego, białostoczanie znowu byli nie do pokonania, choć niewatpliwie czują coraz wyraźniej na plecach oddech swoich kolegów z Bielska Podlaskiego. W generalnej punktacji drużynowej oba zespoły dzielą tylko niespełna dwie sekundy. III miejsce, zgodnie z przewidywaniami, przypadło gospodarzom, czyli strażakom z Łomży. Od wczoraj na obiektach rekreacyjnych Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej i Stadionie Miejskim w Łomży o palmę pierwszeństwa rywalizowało ponad 150 strażaków z całego województwa.


 Najwięcej bodaj emocji tradycyjnie już wzbudziła konkurencja wspinania się przy użyciu drabiny hakowej na III piętro. Tu bezkonkurencyjny okazał się ponownie białostoczanin Grzegorz Tyszuk. Na sto metrów z przeszkodami najszybciej pobiegł największy konkurent Tyszuka, Eugeniusz Sieliwoniuk z Bielska Podlaskiego. Dzisiejszy pożarniczy tor przeszkód i ćwiczenia bojowe wygrali strażacy z Białegostoku. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, zawodnicy pobili kolejne rekordy, ale przede wszystkim udowodnili swoją bardzo wysoką sprawność fizyczną, tak bardzo potrzebną w codziennych akcjach bojowych.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę