Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodz z www.radio.bialystok.pl

17 osób oskarżonych w sprawie korupcji w suwalskim wymiarze sprawiedliwości

17 osób oskarżonych i ponad 50 zarzutów - to fianał śledztwa w sprawie afery korupcyjnej w suwalskim wymiarze sprawiedliwości. Białostocka Prokuratura Apelacyjna skierowała w tej sprawie akt oskarżenia do sądu. Wśród oskarżonych jest sędzia Grażyna Zielińska, która od końca lutego przebywa w areszcie; sąd zgodził się na publikację jej danych. Pozostałe osoby to: dwaj adwokaci, dwaj lekarze, córka białostockiej prokurator oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą.


Chodzi przede wszystkim o wręczanie i przyjmowanie łapówek w zamian za łagodniejsze wyroki, uchylanie aresztu tymczasowego lub odraczanie wykonywania kary.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę