Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: www.radio.bialystok.pl

Oszacowane straty po pożarze kamienicy w Łomży

Na 10 tysięcy złotych zostały oszacowane straty po pożarze zabytkowej kamienicy w Łomży. Wczoraj wieczorem ogień zauważono na poddaszu. Natychmiast przybyły dwie jednostki straży z jednostki ratowniczo-gaśniczej w Łomży. Pozostałe jednostki zajęte były gaszeniem traw. Akcję strażacy rozpoczęli od przeszukiwania pomieszczeń, w których miał przebywać kilkuletni chłopczyk.

Okazało się jednak, że wcześniej wyszedł on z ojcem z domu. Przyczyna pożaru - to zaprószenie ognia przez nieustalone osoby, jednak zdaniem sąsiadów - spowodowali go mieszkający w kamienicy dwaj chłopcy - 4 i 7-letni, którzy w łazience bawili się zapałkami.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę